kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Poganiacze bydła — niezawodny sposób na zdyscyplinowanie zwierząt

Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na przegonienie bydła lub wymuszenie na nim posłuszeństwa, to dobrze trafiłeś. W tym dziale znajdziesz bowiem najwyższej jakości poganiacze do bydła, dzięki którym będziesz mógł szybko i bez konieczności stosowania siły fizycznej przegonić stado z jednego miejsca w drugie albo po zakończeniu wypasu zagonić je do zagrody. Oferowane przez nas produkty są ergonomiczne i skuteczne. Ich wykorzystanie znacznie ułatwia codzienną opiekę nad stadem bydła.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup poganiacza elektrycznego?

Poganiacze elektryczne z naszej oferty to urządzenia, których obok poideł dla krów czy paśników dla bydła nie może zabraknąć w Twoim gospodarstwie. Zapewnią Ci one bowiem całkowitą kontrolę nad stadem. Przy ich pomocy będziesz mógł szybko i skutecznie dyscyplinować poszczególne zwierzęta albo je poskramiać.

Oferowane przez nas poganiacze elektryczne wyróżniają się lekką konstrukcją, ergonomiczną budową oraz łatwą obsługą. Ich rękojeści są bardzo wygodne, a większość modeli ma je pokryte gumową powłoką, dzięki czemu można je stabilnie trzymać w dłoni w każdych warunkach. Dysponujemy zarówno urządzeniami zasilanymi bateriami, jak i akumulatorami.

W naszym sklepie możesz kupić poręczne poganiacze kieszonkowe, a także większe modele wyposażone w lance o różnej długości zakończone elektrodą. Te ostatnie sprawdzają się zarówno w dyscyplinowaniu krów, jak i byków. Lanca o odpowiedniej długości zapewnia bezpieczeństwo osobie obsługującej poganiacz, gdyż dystansuje ją od zwierzęcia. Dzięki tak bogatemu wyborowi z pewnością znajdziesz tu rozwiązanie dostosowane do potrzeb Twojego stada. Wszystkie sprzedawane przez nas poganiacze do bydła spełniają wymogi europejskie dotyczące dobrostanu zwierząt hodowlanych.