kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Agrowłóknina do okrywania słomy

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości agrowłókninę do okrywania słomy. Agrowłóknina jest między innymi odporna na promienie UV, wiatr oraz inne warunki atmosferyczne.

Źle chroniona słoma może ulec zniszczeniu, dlatego tak ważne jest odpowiednie jej składowanie. Słoma przechowywana na zewnątrz powinna być odpowiednio chroniona przed opadami, pleśnią czy grzybami. Warto zatem postawić na wysokiej jakości flizy do słomy, które znajdą Pastwo w naszym sklepie.

Proponujemy między innymi flizy o niewielkich rozmiarach, które świetnie sprawdzą się w małych gospodarstwach. Posiadamy także duże flizy do słomy, dzięki którym okryjesz stogi o większych rozmiarach.

Fliz do okrywania słomy

Flizy służą do okrywania bel siana oraz słomy, które pozostały po zebraniu zboża z pola. Jest to materiał niezwykle trwały i odporny na wszelkie warunki atmosferyczne. Może posłużyć na kilka sezonów. Zapewnia także prawidłową wentylację oraz parowanie.

Okrywanie słomy za pomocą tego typu włókniny zapewnia świetną wentylację, która minimalizuje ryzyko powstawania pleśni. Fliz w przeciwieństwie do plandek i folii nie jest tak wrażliwy na podmuchy wiatru, dzięki czemu lepiej chroni słomę.

Dysponujemy również miernikami wilgotności do zbóż, siatkami ochronnymi i innymi produktami potrzebnymi podczas pracy w gospodarstwie rolnym. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty!