kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Kolczykownica do bydła

Znakowanie zwierząt hodowanych jest niezwykle potrzebne i zostało powszechnie przyjęte. Kolczykowanie to z pewnością jedna z najpopularniejszych i najczęstszych metod znakowania zwierząt gospodarskich. Proces ten polega na założeniu na obie małżowiny uszne kolczyków, które zawierają numer identyfikacyjny zwierzęcia. Kolczyki zakłada się krowom, owcom, kozom oraz świniom.

Oferujemy zatem wysokiej jakości kolczykownice do znakowania bydła, które są w pełni bezpieczne dla zwierząt. W naszym asortymencie znajdują się również igły do kolczykownicy, kredki do znakowania zwierząt, spray do znakowania oraz tusze do tatuowania.

Znakowanie oraz identyfikacja zwierząt hodowlanych

Oferujemy między innymi niezwykle wytrzymałe kolczykownice, które wykonane są z najwyższej jakości materiałów. Posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty. Są one niezwykle precyzyjne, dzięki czemu zapewniają szybkie oraz wygodne zapinanie kolczyków zwierzętom. Posiadamy kolczykownice do bydła, trzody chlewnej i nie tylko.

W naszym sklepie oferujemy również szeroki wybór akcesoriów hodowlanych, pojemników na jedzenie dla zwierząt, dozowników na leki i witaminy oraz wiele więcej. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty. W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą!