kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Automaty do szczepienia gołębi

Zajmujemy się sprzedażą specjalistycznych strzykawek automatycznych dla gołębi, dzięki którym sprawnie je zaszczepisz. Szczepienie gołębi hodowlanych jest niezbędne, gdyż pozwala zmniejszyć śmiertelność oraz zminimalizować objawy kliniczne tak niebezpiecznych chorób jak: salmoneloza, mykoplazmoza czy paramyksowiroza. Odporność poszczepienna pojawia się u tych ptaków po upływie około 21 dni od daty szczepienia i utrzymuje się przez cały rok. Z tego względu czynne uodpornianie gołębi jest niezwykle istotne i powinno być wykonywane regularnie.

W naszym sklepie znajdziesz również inne narzędzia oraz akcesoria niezbędne w profesjonalnej hodowli gołębi, takie jak: poidła dla gołębi czy znaczniki dla gołębi.

Czym są strzykawki automatyczne dla gołębi?

Automaty do szczepienia gołębi to automatyczne strzykawki weterynaryjne, które mogą być wykorzystywane do szczepienia gołębi, drobiu lub innych zwierząt gospodarskich. Oferowane przez nas strzykawki mają płynną, bezspoinową regulację pojemności dawki, dzięki czemu można optymalnie dostosować ilość podawanego preparatu do wagi zwierząt. Pasują one do wszystkich rodzajów szczepionek iniekcyjnych. Wybierając produkty z naszej oferty, masz pewność, że kupujesz narzędzia najwyższej jakości pochodzące od renomowanych producentów. Są one wykonane a trwałych tworzyw sztucznych, które są odporne na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. Wielką zaletą tych automatów jest ich ergonomiczna budowa oraz łatwość obsługi.