kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Dozowniki do leków dla zwierząt

Dozowniki do leków dla zwierząt znacznie ułatwiają pracę podczas hodowli zwierząt. Wykorzystuje się je przy pojeniu trzody chlewnej, bydła oraz drobiu. Dzięki nim łatwo i skutecznie można podać prawidłową dawkę lekarstw lub witamin.

Urządzenie tego typu proporcjonalnie miesza dawkę lekarstw z wodą, która jest dostarczana do zbiornika. Dozownik jest niezwykle precyzyjny i niezawodny, dzięki czemu zawsze dostarcza odpowiednią dawkę.

Pompy dozujące umożliwiają bezproblemowe podawanie preparatów bez ryzyka błędów w trakcie ręcznego dozowania.

Pojemniki na lekarstwa i witaminy

Dysponujemy dozownikami do leków, które wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Są odporne na działanie wszystkich używanych preparatów.

Zapotrzebowanie witamin oraz leków jest różne w zależności od danego gatunku zwierząt, dlatego ważne jest używanie skutecznych narzędzi, dzięki którym można dostarczyć prawidłową dawkę. Dozowniki z naszego sklepu służą do podawania lekarstw dla wszystkich zwierząt hodowlanych i nie tylko.

W naszym sklepie dysponujemy również kolczykownicami do znakowania zwierząt. Posiadamy także szeroki wybór karmideł, poideł, artykułów pielęgnacyjnych oraz weterynaryjnych. Zapraszamy!