kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Kompleksowe wyposażenie do kurników: gniazda dla kur, grzędy dla kur i wiele innych

Oferujemy kompleksowe wyposażenie do kurników. Wszystkie produkty znajdujące się  w naszym sklepie są najwyższej jakości i pochodzą od renomowanych producentów, dzięki temu wiemy, że spełnią swoje zadanie w 100%. Przygotowując kurnik dla drobiu, warto zacząć od odpowiedniego oświetlenia. Światło pełni ważną rolę w fizjologii organizmu kur, a jego niedobór może prowadzić do spadku nieśności. Optymalna długość dnia świetlnego dla kur powinna wynosić od ok. 14 do 16 godzin. Oferujemy również specjalne lampy grzewcze dla kurcząt, dzięki którym nowonarodzone pisklęta są osuszane, co bezpośrednio wpływa na obniżenie poziomu stresu, poprawia metabolizm, a także zwiększa ich odporność na wszelkie choroby.

Warto zaopatrzyć się także w elektroniczny sterownik, który można zaprogramować tak, aby światła włączało się i wyłączało o określonej porze.

Gniazda i grzędy dla kur

W tym dziale znajdziesz również duży wybór gniazd dla kur, gniazd dla niosek oraz grzęd dla kur. Ciekawą propozycją znacznie ułatwiającą pracę w kurniku są automatyczne gniazda dla niosek. Są one wyposażone w szufladę na jajka, dzięki czemu świeżo zniesione jajka od razu tam trafiają, a hodowca może je łatwo wyciągnąć. W ten sposób jajka są chronione przed zabrudzeniami oraz podziobaniem przez kury. Szufladę można w każdej chwili szybko wypiąć, aby ją wyczyścić. Gniazda dla niosek są wykonane z wytrzymałej stali ocynkowanej oraz odpornych na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki panujące w kurniku tworzyw sztucznych. Mają otwory wentylacyjne, dzięki którym zapewniona jest w nich odpowiednia cyrkulacja powietrza.

Możesz u nas kupić gniazda dla kur pojedyncze, podwójne, potrójne, a nawet poczwórne. Zapewnij swoim nioskom idealne warunki i umieść je w tych wygodnych gniazdach. Dzięki nim jajka będą czyste i zabezpieczone przed uszkodzeniami, a kury nie będą się denerwowały podczas podbierania im dopiero co zniesionych jaj.

Jakie produkty do kurnika wybrać?

Każdy kurnik powinien posiadać przede wszystkim poidła oraz karmidła dla kur. Posiadamy produkty zarówno dla kurcząt, jak i dorosłych zwierząt. Należy pamiętać o regularnym czyszczeniu pojemników, aby nie doszło do zakażenia.

Oferujemy także niezbędne gniazda dla ptaków, ogrzewanie, systemy wentylacji i wiele innych. Dzięki naszemu asortymentowi zaopatrzą się Państwo w niezbędne produkty do kurnika. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!