kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Wentylacja w pomieszczeniach inwentarskich

Prawidłowa wentylacja w pomieszczeniach inwentarskich jest niezwykle ważna. W przypadku zbyt wysokiej temperatury wewnątrz obory, krowy nie mają apetytu, przez co obniża się poziom produkcji mleka.

Nieprawidłowa wentylacja w oborze może prowadzić także do zbyt wysokiego poziomu wilgotności, który powoduje gnicie się drewnianych elementów wyposażenia. Warto zatem zadbać o prawidłową wentylację, aby zwierzęta czuły się dobrze.

Dysponujemy szerokim asortymentem wentylatorów ściennych, sufitowych, kominowych i koszowych. Oferujemy także takie produkty, jak mieszacze powietrza do obory, siatki ochronne na wentylator i łopatki do wentylatora. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Mieszacz powietrza do obory

Mieszacz powietrza doprowadza świeże powietrze z zewnątrz, co przyczynia się do wygody zwierząt oraz osób, które pracują w oborze. Zapewnia również właściwą cyrkulację wewnątrz pomieszczenia i umożliwia dopływ świeżego powietrza.

Wentylacja w oborach jest tak samo ważna jak wybranie odpowiednich poideł, karmideł i innych produktów dla zwierząt. Jej głównym zadaniem jest przede wszystkim stała regulacja wilgotności oraz temperatury. Dzięki prawidłowej wentylacji usuwane są toksyczne gazy czy nadmiar pary wodnej oraz drobnoustrojów.