kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Czochradła dla krów

W tym dziale znajdziesz trwałe i odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych czochradła dla krów. Są one nieodłącznym elementem każdego gospodarstwa, w którym hodowane są te zwierzęta. Dzięki nim mają one czystą, błyszczącą sierść pozbawioną pasożytów, a ich krążenie krwi oraz samopoczucie jest lepsze, gdyż czochranie efektywnie zmniejsza poziom stresu. Czynniki te wpływają bezpośrednio na wzrost wydajności mlecznej krów nawet o 12%, a także na zwiększone przyrosty wagowe bydła opasowego.

Dzięki czochradłom dla krów z naszej oferty zapewnisz swoim zwierzętom zdrowie, zaspokoisz ich potrzeby behawioralne związane z ocieraniem się o różne przedmioty znajdujące się w ich najbliższym otoczeniu i zwiększysz produkcję mleka lub mięsa. Czochradła spowodują, że krowy nie będą już ocierać się o różne przedmioty nieprzeznaczone do takich czynności, dzięki czemu ryzyko powstawania ran i otarć na ich skórze zostanie wyeliminowane.

W pozostałych działach naszego sklepu znajdziesz również inne akcesoria potrzebne w każdej hodowli krów takie jak np.: dozowniki do leków dla zwierząt czy kolczykownicę do bydła.

Jakie czochradło dla krów wybrać?

Czochradło dla krów powinno być przede wszystkim wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Oferowane przez nas czochradła posiadają stabilną konstrukcję z wbudowanymi sprężynami i są wyposażone w wytrzymałe szczotki nylonowe. Zapewniają one dużą powierzchnię pocierania, dzięki czemu masaż doskonale stymuluje krążenie krwi w skórze, a także poprawia metabolizm. Sprężyny są elastyczne, więc z czochradeł mogą komfortowo korzystać zarówno mniejsze, jak i większe zwierzęta.