kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Toczki jeździeckie

W tym dziale znajdziesz profesjonalne toczki jeździeckie zapewniające optymalną ochronę głowy podczas jazdy konnej. Oferujemy toczki w różnych rozmiarach i wzorach. Dzięki temu każdy jeździec będzie mógł znaleźć dla siebie odpowiednie nakrycie głowy, które będzie zgodne z jego gustem. Możesz u nas kupić także praktyczne wieszaki na kaski jeździeckie oraz estetyczne i funkcjonalne pokrowce na toczki, które przydają się podczas ich transportowania oraz przechowywania.

Dlaczego każdy jeździec powinien mieć toczek?

Toczki jeździeckie są jednym z podstawowych elementów stroju każdego jeźdźca. Są one bowiem skutecznym zabezpieczeniem wrażliwej na urazy głowy. Bez dopasowanego do rozmiaru głowy toczka, nie można bezpiecznie jeździć konno, gdyż dyscyplina ta jest obarczona sporym ryzykiem upadku. Może do niego dojść np. podczas galopu, w terenie, kiedy zwierzę się czegoś przestraszy, w czasie skakania przez murki czy stojaki treningowe lub podczas pokonywania innych przeszkód. Toczek jeździecki chroni głowę jeźdźca przed niebezpiecznymi urazami.

Toczki z naszej oferty łączą w sobie klasyczny design i nowoczesne technologie. Zapewniają najwyższy poziom ochrony oraz stylowy wygląd. Zostały wyprodukowane z materiałów najwyższej jakości, które doskonale chronią głowę przed wstrząsami oraz uderzeniami. Skorupy naszych toczków jeździeckich są wyposażone w efektywny system wentylacji, dzięki czemu nawet w upalne dni głowa zanadto się nie poci.

Jeżeli szukasz innych akcesoriów dla koni, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą poideł dla koni oraz karmideł dla koni.