kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Siatki ochronne

Oferujemy szeroki wybór siatek ochronnych. W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie wysokiej jakości siatki ochronne na silos i pryzmy, które są niezwykle wytrzymałe i posłużą nawet na dziesięć sezonów.

Siatki ochronne stanowią doskonałe zabezpieczenie przede wszystkim przed różnymi czynnikami atmosferycznymi, takimi jak grad, wiatr czy deszcz. Chronią także przed zwierzętami.

Nasze produkty zostały wykonane z najwyższej jakości surowców, dzięki czemu zapewniają skuteczną ochronę zarówno sianokiszonki, jak i silosów. Dysponujemy również flizami do ochrony siana, plandekami czy siatkami zabezpieczającymi. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Siatka ochronna na silos i pryzmy

Siatki ochronne są odporne na działanie promieni UV, dzięki czemu można wykorzystywać je przez kilka sezonów. Wykazują również niezwykle długą żywotność oraz trwałość. Jak wiadomo, folia kiszonkarska jest delikatna, dlatego do jej ochrony potrzebna jest siatka na pryzmę. Stanowi zabezpieczenie przed jej uszkodzeniem.

Dzięki postawieniu siatki nie przedostaje się tam powietrze. Podczas gdy silos jest otwarty, siatka chroni zaś przed światłem słonecznym, dzięki czemu pasza nie wyschnie. Siatki na pryzm chronią także przed pleśnią, grzybami czy drobnoustrojami.