kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Koryta dla bydła i karmidła dla koni

Oferujemy szeroki wybór karmideł dla bydła w różnych rozmiarach i kształtach. Niektóre z nich posiadają także uchwyty, które można łatwo zamocować na ścianie lub boku kojca. Dysponujemy między innymi paśnikami dla bydła, korytami paszowymi oraz innymi produktami. Z pewnością każdy znajdzie coś odpowiedniego do swojej hodowli!

Nasze karmidła wykończone są gładką powierzchnią, dzięki czemu można je łatwo wyczyścić, a jedzenie nie przylega do wnętrza. Dzięki temu można zapewnić bydłu higieniczne warunki podczas jedzenia.

Karmidła z naszego sklepu są zaokrąglone. Nie posiadają żadnych ostrych i wystających elementów, dzięki czemu pojemnik na jedzenie jest bezpieczny dla korzystających z niego zwierząt.

Jaki powinien być paśnik dla koni, a jaki paśnik dla krów?

Idealne paśniki dla koni i paśniki dla krów powinny być przede wszystkim najwyższej jakości, dlatego w naszym sklepie umieściliśmy tylko produkty znanych i cenionych wśród hodowców producentów. Paśniki z naszej oferty są trwałe i odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych. Dzięki temu mogą być używane przez wiele lat. Są one zaprojektowane w taki sposób, aby zapobiegać marnowaniu się paszy. Pamiętaj, aby wybrać taki paśnik, którego wielkość będzie dopasowana do liczby korzystających z niego zwierząt. Zbyt małe karmidło dla koni czy krów może spowodować, że zwierzęta będą się wzajemnie ranić podczas jedzenia.

Paśniki dla bydła z naszego sklepu są wykonane z wytrzymałych surowców. Wiele modeli zostało wyprodukowanych z trwałych tworzyw sztucznych, które doskonale sprawdzają się w oborze i stadninie. Paśniki na siano zostały zrobione ze stali ocynkowanej, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i korozję. Można w nich podawać zarówno siano, które jest podstawową paszą objętościową dla bydła domowego, jak i świeżą zieleninę, warzywa czy owoce.

Jakie paśniki dla bydła oferujemy?

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne, a także uszkodzenia mechaniczne. Materiał bez problemu wytrzymuje nawet mocniejsze uderzenia, nie pękając. Oferowane przez nas paśniki dla bydła można stosować zarówno wewnątrz budynków inwentarskich, jak i na zewnątrz.

W naszym sklepie znajdziesz również sprzedaż wysokiej jakości wentylacji, mieszaczy powietrza do obory oraz innych akcesoriów potrzebnych w każdej hodowli takich jak: wycielacze do krów, wygrodzenia dla cieląt czy urządzenia do podnoszenia bydła. Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty!