kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Karmidła dla bydła

Oferujemy szeroki wybór karmideł dla bydła w różnych rozmiarach i kształtach. Niektóre z nich posiadają także uchwyty, które można łatwo zamocować na ścianie lub boku kojca. Dysponujemy między innymi paśnikami dla bydła, korytami paszowymi oraz innymi produktami. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie!

Nasze karmidła wykończone są gładką powierzchnią, dzięki czemu można je łatwo wyczyścić i jedzenie nie przylega do wnętrza. Są łatwe w utrzymaniu higieny.

Karmidła z naszego sklepu są zaokrąglone i nie posiadają ostrych i wystających elementów, dzięki czemu pojemnik na jedzenie jest bezpieczny do użytkowania przez zwierzęta.

Jakie karmidła dla bydła oferujemy?

Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest niezwykle wytrzymałe i odporne na wszelkie warunki atmosferyczne i mechaniczne. Materiał jest odporny na mocniejsze uderzenia czy pęknięcia. Można je stosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

W naszym sklepie oferujemy również sprzedaż wysokiej jakości wentylacji, mieszaczy powietrza do obory oraz innych akcesoriów potrzebnych w każdej hodowli. Zachęcamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty!