kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Testery wilgotności zboża i ziarna

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości testerów wilgotności zboża, które są niezbędne w każdym gospodarstwie rolnym. Wilgotnościomierz przeznaczony jest do pomiaru wilgotności nasion oraz zbóż. Dzięki temu sprzętowi można dowiedzieć się, kiedy jest najlepszy moment na zbiór zboża. Regularne pomiary wilgotności są ważne również podczas procesu suszenia i magazynowania wszelkich nasion oraz zbóż.

Oferujemy między innymi testery mielące oraz niemielące. Dysponujemy także innymi produktami, które potrzebne są w każdym gospodarstwie. Proponujemy skuteczne żywołapkami na zwierzęta, wentylację do pomieszczeń inwentarskich, poidła dla bydła, paśniki dla kur i wiele innych narzędzi i akcesoriów. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Dlaczego warto kupić wilgotnościomierz do zboża?

Wilgotność ziaren jest jednym z najważniejszych parametrów, które decydują o ich przydatności do długotrwałego przechowywania. Zbyt wilgotne zboże szybko ulegnie zepsuciu, a więc straci wszystkie swoje wartości. Z tego względu pomiar jego wilgotności jest kluczowy. Wilgotnościomierz do zboża powinien być zatem na wyposażeniu każdego gospodarstwa, w którym uprawiane są zboża. Dzięki poznaniu dokładnej ilości wody zawartej w zbożu można obliczyć masę suchego materiału siewnego, a więc poznać jego realną wartość. Oferowane przez nas mierniki wilgotności ziarna to małe i poręczne urządzenia, dzięki którym możesz szybko i bardzo precyzyjnie określić, jaka jest zawartość wody w ziarnach. Granica błędu tych urządzeń mieści się w przedziale od 0,2 do 0,5%.

Oferowane przez nas testery wilgotności zboża to urządzenia renomowanych producentów, którzy są gwarancją najwyższej jakości. Test polega na zmiażdżeniu i ściskaniu ziarna wewnątrz testera, który automatycznie mierzy jego temperaturę. Cały proces odbywa się w zamknięciu, dzięki czemu wyeliminowany został wpływ czynników zewnętrznych na wynik pomiaru. Przy pomocy wilgotnościomierzy do zboża możesz zbadać wilgotność wielu ziaren m.in.: pszenicy, kukurydzy, jęczmienia, żyta, owsa, grochu, rzepaku, fasoli, łubinu, słonecznika, siemienia lnianego, soi, ryżu, gorczycy, prosa, gryki, kminku, bobu, kostrzewy łąkowej i wielu innych.

Nasze mierniki wilgotności zapewniają pracę w czasie rzeczywistym, umożliwiają odczyt cyfrowy z dokładnością co do jednego miejsca po przecinku i mogą Ci bezawaryjnie służyć przez długi czas. Oferujemy atrakcyjne ceny. Zawsze chętnie pomożemy i doradzimy!