kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Testery wilgotności

 

Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości testerów wilgotności zboża, które są niezbędne w każdym gospodarstwie rolnym. Wilgotnościomierz przeznaczony jest do pomiaru wilgotności nasion oraz zbóż. Dzięki temu sprzętowi można dowiedzieć się, kiedy jest najlepszy moment na zbiór zboża. Regularne pomiary wilgotności są ważne również podczas procesu suszenia oraz magazynowania wszelkich nasion oraz zbóż.

Oferujemy między innymi testery mielące oraz niemielące. Dysponujemy także innymi produktami, które potrzebne są w każdym gospodarstwie. Proponujemy skuteczne żywołapkami na zwierzęta, wentylację do pomieszczeń inwentarskich i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty!

 

Mierniki wilgotności do zbóż

 

Wilgotność ziarna jest jednym z najważniejszych parametrów, które decydują o ich przydatności do długotrwałego przechowywania. Pomiar wilgotności jest bowiem znaczący.

Nasze mierniki wilgotności zapewniają pracę w czasie rzeczywistym, umożliwiają odczyt cyfrowy z dokładnością co do jednego miejsca po przecinku i mogą służyć przez długi czas. Oferujemy atrakcyjne ceny. Zawsze chętnie pomożemy i doradzimy!