Warning: file_exists(): open_basedir restriction in effect. File(/home/r922/domains/agricom.pl/public_html/wp-content/plugins/jch-optimize/jch-optimize.php/dir.php) is not within the allowed path(s): (/home/r922/domains/agricom.pl/public_html:/home/r922/domains/agricom.pl/private_html:/tmp/) in /home/r922/domains/agricom.pl/public_html/wp-content/plugins/jch-optimize/classes/JchOptimizeLoader.php on line 137
Żywołapki na jastrzębie – pułapki i klatki na zwierzęta
kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Żywołapki

Oferujemy szeroki wybór żywołapek na zwierzęta. W naszym asortymencie znajdują się pułapki w różnych rozmiarach, dzięki czemu mogą Państwo wybrać produkt dopasowany do Waszych potrzeb.

Działalność ptaków i innych zwierząt może przynieść bardzo wiele szkód w każdym gospodarstwie, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę żywołapek, dzięki którym skutecznie i bezpiecznie można pozbyć się wszelkich szkodników.

Wszystkie pułapki działają na podobnej zasadzie i posiadają blokadę drzwi od wewnątrz. Żaden szkodnik nie będzie miał możliwości wyjścia aż do momentu, kiedy pułapka nie zostanie otwarta od zewnętrznej strony.

Pułapki na zwierzęta

Pułapki na zwierzęta są w pełni bezpieczne. Nie ranią ani nie krzywdzą złapanych zwierząt. Są one humanitarne i umożliwiają przeniesienie złapanego zwierzęcia w miejsce, gdzie jest jego naturalne środowisko.

Nasze produkty zostały wykonane z najwyższej jakości ocynkowanych materiałów, dzięki czemu można ich używać kilkakrotnie.

Uprawy roślin warto zabezpieczać nie tylko siatkami ochronnymi, ale także czasem potrzebne są żywołapki, które skutecznie odstraszą szkodników, aby niczego nie zniszczyły. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty!