kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Żywołapki na jastrzębie, bażanty i inne zwierzęta

Oferujemy szeroki wybór żywołapek na zwierzęta. W naszym asortymencie znajdują się pułapki w różnych rozmiarach, dzięki czemu możesz wybrać produkt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Działalność ptaków i innych zwierząt może przynieść bardzo wiele szkód w każdym gospodarstwie, dlatego przygotowaliśmy szeroką ofertę żywołapek, dzięki którym skutecznie i bezpiecznie można pozbyć się wszelkich szkodników. Dzięki ich zastosowaniu nie łamiesz prawa, które zabrania zabijania jastrzębi i innych ptaków łownych. Na ich odstrzał trzeba mieć bowiem odpowiednią zgodę.

Wszystkie pułapki działają na podobnej zasadzie i posiadają blokadę drzwi od wewnątrz. Żaden szkodnik nie będzie miał możliwości wyjścia aż do momentu, kiedy pułapka nie zostanie otwarta od zewnętrznej strony. Obsługa oferowanych przez nas pułapek na bażanty oraz żywołapek na jastrzębie i inne zwierzęta jest bardzo prosta.

Pułapki na bażanty i żywołapki na jastrzębie — dlaczego warto je stosować?

Jastrzębie i inne ptaki drapieżne potrafią wyrządzić wiele szkód w gospodarstwach. Ich obecność jest szczególnie niepożądana w hodowlach gołębi, drobiu lub innych ptaków ozdobnych. Polują one bowiem na ptaki hodowlane, powodując duże straty. Bażanty z kolei żywią się głównie częściami zielonymi różnych roślin, przez co są prawdziwą zmorą rolników zajmujących się uprawą warzyw i zbóż. W naszym sklepie znajdziesz duży wybór skutecznych pułapek na bażanty, kruki i wrony oraz żywołapek na jastrzębie, myszołowy i inne ptaki drapieżne. Ciekawą propozycją są żywołapki z miejscem na żywą przynętę, dzięki czemu zwabienie ptaka drapieżnego nie zajmuje dużo czasu.

Pułapki na bażanty są w pełni bezpieczne. Aby zwabić ptaka, najlepiej jest wysypać pod obręczą pułapki ziarno albo zastosować inną przynętę. Oferowane przez nas pułapki nie ranią ani nie krzywdzą złapanych ptaków czy innych zwierząt. Są one humanitarne i umożliwiają przeniesienie złapanego zwierzęcia w miejsce, gdzie jest jego naturalne środowisko. Najlepiej wypuścić je z dala od gospodarstwa, gdzie nie będzie mogło wyrządzić szkód w hodowli czy uprawie.

Nasze produkty zostały wykonane z najwyższej jakości ocynkowanych materiałów, dzięki czemu można ich używać kilkakrotnie. Sprzedawane są w zestawie ze skoblami umożliwiającymi ich solidne przymocowanie do gruntu. Są dostępne w wielu rozmiarach i kształtach. Wyposażono je w solidne, wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne siatki polietylenowe, dzięki czemu masz pewność, że schwytany ptak nie wyswobodzi się z pułapki.

Uprawy roślin warto zabezpieczać nie tylko siatkami ochronnymi, ale także czasem potrzebne są żywołapki, które skutecznie odstraszą szkodniki i zapobiegną zniszczeniom przez nie dokonywanym. Pułapki na inne gatunki ptaków znajdziesz w dziale z żywołapkami na ptaki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z niej!