kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Poganiacze do świń, płyty przepędowe i inne akcesoria umożliwiające sprawne kierowanie stadem

W tym dziale umieściliśmy płyty przepędowe, poganiacze do świń oraz wygrodzenia dla świń. Produkty te zapewnią Ci możliwość sprawnego kierowania stadem lub poszczególnymi zwierzętami bez konieczności używania siły fizycznej. Dzięki oferowanym przez nas akcesoriom będziesz mógł bezpiecznie, sprawnie i łatwo przeprowadzić grupę świń albo jedną z nich z jednego miejsca w drugie. W gospodarstwie, w którym hodowana jest trzoda chlewna, nie może zabraknąć takich pomocy, gdyż dzięki nim poziom stresu zwierząt radykalnie się obniża, co bezpośrednio wpływa na jakość pozyskiwanego z nich mięsa.

Czym są poskramiacze i poganiacze do świń?

W naszym sklepie oprócz poideł dla świń i innych niezbędnych w hodowli trzody chlewnej produktów znajdziesz też tradycyjne poskramiacze do świń z prowadnicami oraz nowoczesne poganiacze elektryczne. Te ostatnie występują również w wariancie kieszonkowym. Poskramiacze do świń to proste narzędzie umożliwiające sprawne prowadzenie świń. Są wyposażone w uchwyt do ciągnięcia linki i wygodną rękojeść. Przydają się szczególnie podczas poskramiania knurów, gdyż zapewniają całkowitą kontrolę nad zwierzęciem i skutecznie wymuszają na nim posłuszeństwo.

Poganiacze do świń to urządzenia, dzięki którym będziesz mógł bez problemów przegonić stado świń w określonym kierunku. W hodowlach świń najlepiej sprawdzają się poganiacze elektryczne, które szybko dyscyplinują trzodę chlewną. Dzięki nim nie będziesz musiał stosować siły fizycznej, co zwiększy komfort życia Twoich zwierząt.

Czym są płyty przepędowe dla świń?

Płyty przepędowe służą do grupowania lub wygradzania części stada. Są one wzmocnione specjalnymi żłobieniami, dzięki czemu wytrzymują duże obciążenia. Dzięki nim szybko i bez konieczności stosowania siły fizycznej przeprowadzisz stado korytarzem przepędowym, przegonisz je do wygrodzonej części chlewu lub oddzielisz od niego część tuczników. Dostępne w różnych rozmiarach. Można je ze sobą dowolnie łączyć, aby uzyskać oczekiwany efekt. Wyprodukowane z trwałych i odpornych na uszkodzenia tworzyw sztucznych.