kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Poidła dla świń

W tej kategorii znajdziesz duży wybór praktycznych poideł dla świń. Zapewnienie trzodzie chlewnej stałego dostępu do świeżej i czystej wody jest kluczową kwestią w każdej hodowli. Tylko odpowiednio nawodnione organizmy mogą się zdrowo rozwijać. Zwierzęta, które w każdej chwili mogą ugasić swoje pragnienie, są także bardziej odporne na choroby i mają lepszą kondycję. Jest to istotne także w przypadku innych zwierząt, dlatego jeżeli szukasz niezawodnych poideł dla kur lub poideł dla królików, koniecznie zapoznaj się z ofertą naszego sklepu.

Jakie są rodzaje poideł dla świń?

W naszym sklepie możesz kupić różne rodzaje poideł dla świń. Oferujemy:

• poidła miskowe ze stali kwasoodpornej,
• poidła miskowe ze stali nierdzewnej,
• poidła żeliwne,
• poidła smoczkowe.

Poidła dla świń są dostępne w różnych rozmiarach i kształtach. Zarówno wielkość, jak i kształt poidła powinny być dopasowane do potrzeb i możliwości zwierząt na różnych etapach ich rozwoju. Poidła okrągłe są polecane dla prosiąt, warchlaków i tuczników. Podła owalne sprawdzą się w przypadku loch, ale także tuczników i warchlaków.

Bardzo higienicznym i sprawdzonym w wielu hodowlach rozwiązaniem są poidła smoczkowe dla świń. Zwierzęta mogą się z nich napić tylko w momencie, gdy poruszą językiem stalową kulkę znajdującą się w trzpieniu. Dzięki temu woda nie rozlewa się na około poidła, więc jej straty są zminimalizowane. Poidła smoczkowe są także wyposażone w sitko ze stali nierdzewnej umieszczone przy wejściu, dzięki czemu woda jest zawsze czysta, a poidło się nie zapycha. W przypadku smoczkowych poideł dla świń ich wydajność jest uzależniona od ciśnienia wody, która jest do nich doprowadzana oraz siły nacisku na kulkę. Im większe jest ciśnienie wody oraz nacisk, tym więcej wody pozyska zwierzę.

Wszystkie poidła dla świń w naszym sklepie są najwyższej jakości. Zostały wykonane z trwałych i odpornych na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych materiałów, dzięki czemu można ich używać przez wiele lat.