kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Poidła dla drobiu: zapewnij swoim ptakom stały dostęp do świeżej wody!

Oferujemy duży wybór poideł dla drobiu, które wraz z paśnikami dla kur stanowią podstawowe wyposażenie każdej hodowli. Wszystkie produkty w naszym sklepie pochodzą od znanych i cenionych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że są najwyższej jakości i będą niezawodnie służyć Ci w gospodarstwie przed długi czas. Poidła dla drobiu są wykonane z wytrzymałych tworzyw sztucznych, które są odporne na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych (np. na uszkodzenia mechaniczne, intensywne promieniowanie słoneczne czy zmienną temperaturę). Nawet po wielu latach eksploatacji prezentują się dobrze i wzorowo spełniają swoje zadanie.

Jakie rodzaje poideł dla drobiu znajdziesz w naszym sklepie?

W naszej ofercie znajdziesz poidła o różnej pojemności, dzięki czemu możesz optymalnie dopasować je do potrzeb swojej hodowli. Sprzedajemy poidła automatyczne (wodę uzupełnia się w nich od góry, unosząc pokrywę), wiadrowe, odwracalne (w tym przypadku wodę uzupełnia się od dołu, a następnie zakręca pojemnik korkiem), a także poidła pełniące równocześnie funkcję karmideł. Możesz u nas kupić również niewielkie transparentne poidło przeznaczone dla piskląt i przepiórek.

Większość poideł jest wyposażonych w stabilne nóżki, dzięki którym miska z wodą jest umieszczona nieco ponad podłożem. Taka konstrukcja skutecznie zapobiega nadmiernemu brudzeniu się wody. Niektóre modele mają także specjalny filtr syfonowy, dzięki któremu woda jest na bieżąco oczyszczana z zanieczyszczeń. Woda jest w nich dozowana z zasobnika do miski lub rynienki na zasadzie różnicy ciśnień i utrzymuje się na stałym poziomie. Za każdym razem, gdy ptaki ją wypiją, jej poziom uzupełnia się automatycznie.