kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Poidła dla królików

Oferujemy szeroką gamę poideł kropelkowych dla królików. Zapewnienie zwierzętom stałego dostępu do świeżej i czystej wody to podstawa. Nawodnienie organizmu odgrywa bowiem kluczową rolę w profilaktyce zdrowotnej. Woda jest elementem, którego nie może zabraknąć zarówno w diecie królików, jak i innych zwierząt hodowlanych. Jeżeli szukasz poideł dla świń albo drobiu, sprawdź naszą ofertę poideł dla świń lub poideł dla kur.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup poidła kropelkowego dla królika?

Chociaż na rynku dostępnych jest wiele różnych rodzajów poideł dla królików, to poidła kropelkowe są najlepszą propozycją dla tych zwierząt. Ich wielką zaletą jest fakt, iż woda jest przechowywana w zamkniętym pojemniku, który w zależności od wybranego modelu może mieć różną pojemność. Dzięki takiej budowie woda jest skutecznie chroniona przed zabrudzeniem, a Twoje zwierzęta mogą w każdej chwili jej się napić. Uzupełniania wody w takim poidle jest bardzo proste i wygodne. Aby to zrobić, wystarczy uchylić pokrywę pojemnika. Poidło można przymocować do klatki, gdyż jest wyposażone w specjalne druciane uchwyty, które zapewniają jego stabilną instalację.

Wielką zaletą naszych poideł dla królików jest również fakt, iż mają one umieszczony pod kątem prostym nipel wykonany ze stali nierdzewnej. Dzięki temu zwierzaki mogą komfortowo gasić pragnienie, a smoczek z dozownikiem jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i korozję, więc nawet po wielu latach eksploatacji będzie nadal w dobrym stanie. Nipel można łatwo i szybko zdemontować, a pokrywa pojemnika z wodą jest otwierana. Taka konstrukcja umożliwia dokładne umycie i zdezynfekowanie poidła, gdy zajdzie taka potrzeba. Oferowane przez nas poidła nadają się także dla innych zwierząt futerkowych takich jak: fretki, szynszyle czy norki.