kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Poidła i paśniki dla kur: same sprawdzone rozwiązania

Specjalnie dla hodowców drobiu przygotowaliśmy różne rodzaje poideł i paśników dla kur. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości. Zostały wyprodukowane z trwałych i odpornych na działanie wielu niekorzystnych czynników zewnętrznych materiałów. Zrobione są z wytrzymałych tworzyw sztucznych, które są odporne na uszkodzenia mechaniczne, intensywne promieniowanie słoneczne czy wahania temperatury. Dzięki temu mogą być wykorzystywane w gospodarstwach przez wiele lat, zachowując wszystkie swoje pierwotne właściwości.

Oferowane przez nas poidła i paśniki dla kur mogą być stosowane w hodowli wszystkich gatunków drobiu takich jak: kaczki, indyki, nioski, bażanty, gęsi czy inne ptaki ozdobne.

Jaki powinien być paśnik dla kur?

Idealny paśnik dla kur to naczynie pełniące równocześnie funkcję paśnika i poidła. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić miejsce oraz zapewnić zwierzętom stały dostęp zarówno do świeżej wody, jak i jedzenia. To ciekawa alternatywa dla tradycyjnych poideł dla drobiu. Większość takich paśników jest wyposażonych w pojemny baniak na wodę oraz nóżki, dzięki którym woda umieszczona jest nieco ponad podłożem, co skutecznie zapobiega jej częstym zabrudzeniom. Karmidło jest stabilne nawet wtedy, gdy znajduje się w nim niewielka ilość paszy. Można je wykorzystywać do karmienia kur zarówno kaszą sypką, jak i zbożem.