kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Inkubatory do wylęgu jaj, wylęgarki i klujniki

Jeżeli zajmujesz się hodowlą drobiu, to z pewnością oprócz paśników dla kur czy poideł dla drobiu potrzebujesz niezawodnych urządzeń umożliwiających zapewnienie zapłodnionym jajom idealnych warunków potrzebnych im do rozwoju podczas ich 21-dniowego okresu inkubacji. W tym dziale znajdziesz bogatą ofertę nowoczesnych inkubatorów, wylęgarek i klujników do jaj najwyższej jakości, dzięki którym jaja będą się prawidłowo rozwijać.

Jak działają inkubatory, klujniki i wylęgarki do jaj?

Inkubatory do wylęgu jaj (nazywane także klujnikami do jaj lub wylęgarkami do jaj) to urządzenia, których zadanie polega na ciągłym regulowaniu czynników środowiskowych w taki sposób, aby zapewnić zapłodnionym jajom optymalne warunki do rozwoju. Nowoczesne inkubatory to zaawansowane technologicznie urządzenia, które umożliwiają całkowicie zautomatyzowaną lub półautomatyczną opiekę nad jajami podczas ich okresu inkubacji. Jest to możliwe, gdyż zostały wyposażone w systemy wentylacyjne, grzewcze i rotacyjne. Dzięki temu człowiek musi jedynie doglądać procesu klucia się piskląt. Inkubatory do wylęgu jaj są skuteczne i wydajne, umieszczone w nich jaja prawidłowo się rozwijają. Kura może odchować w ciągu roku około 20-30 piskląt, korzystając z inkubatora, możesz zwiększyć ich liczbę nawet dziesięciokrotnie!

Umieściliśmy tu także inne urządzenia przydatne podczas klucia się piskląt takie jak np. prześwietlarki do jaj lęgowych czy części zamienne do inkubatorów.