kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Aparaty ubojowe

W tym dziale znajdziesz bogaty wybór nowoczesnych aparatów ubojowych, dzięki którym skutecznie i szybko ogłuszysz lub oszołomisz zwierzęta rzeźne w Twoim gospodarstwie przed ubojem. Podczas wystrzału powstaje fala uderzeniowa powodująca natychmiastowe uśpienie zwierzęcia. Dzięki temu poddawane ubojowi zwierzęta nie czują bólu. Aparaty ubojowe są więc niezbędnym elementem zapewniającym humanitarne zabijanie zwierząt hodowlanych zarówno w warunkach gospodarczych, jak i produkcyjnych. Oferowane przez nas sprzęty pochodzą od renomowanych producentów, dzięki czemu mamy pewność, że są efektywne, niezawodne, działają bezawaryjnie i precyzyjnie. Najwyższej jakości aparaty ubojowe, które możesz nabyć w naszym sklepie, spełniają wszelkie normy jakości i mają niezbędne certyfikaty.

W naszym sklepie znajdziesz również inne niezbędne w hodowli zwierząt rzeźnych narzędzia takie jak np.: poganiacze do świń czy poidła dla świń.

Jaki powinien być idealny aparat ubojowy?

Idealny aparat ubojowy powinien gwarantować najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo. W naszej ofercie znajdują się aparaty wyposażone w ergonomiczne uchwyty zapewniające wygodę. Nasze aparaty posiadają dodatkowo antypoślizgowe wyżłobienia, co sprawia, że można je pewnie chwycić. Mają one również specjalne mechanizmy ochronne, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla osób, które je obsługują. Wybierając odpowiedni aparat ubojowy, warto zwrócić uwagę na to, aby był wykonany z trwałych i odpornych na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych materiałów. Dzięki temu nie będzie on korodować nawet wówczas, gdy będzie używany w trudnych warunkach gospodarczych lub produkcyjnych.