kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Karmidło dla drobiu

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór karmideł dla drobiu. Proponujemy produkty wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego. Nasze produkty możesz umieścić zarówno wewnątrz kurnika, jak i na zewnętrz, ponieważ są odporne na wszelkie warunki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Karmidła dla drobiu należy uzupełniać co kilka dni, tak aby kury miały cały czas dostęp do świeżej paszy.

W każdej hodowli drobiu powinny znaleźć się karmidła i poidła, dzięki którym zwierzęta będą miały stały dostęp do jedzenia i picia. Dla piskląt warto wybrać tacki, korytka lub karmidła zasypowe.

Karmidło dla kur

Proponujemy karmidła dla kur w różnych rozmiarach. W każdym z nich znajdują się specjalne separatory, które zapobiegają rozsypywaniu się paszy. Każda kura ma swoje własne miejsce do spożywania. Warto pamiętać o regularnym myciu i dezynfekowaniu karmideł, ponieważ chroni to przed rozwojem i rozprzestrzenianiem się wirusów oraz bakterii.

Gwarantujemy, że pojemniki na jedzenie z naszego sklepu są bardzo wytrzymałe i solidne. Z pewnością posłużą na kilka lat. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!