kombajn na żniwach
stogi siana
niebo
poidła dla krów
poidła dla kurcząt
paśnik dla bydła
kolczykownica do bydła
kolczykownica dla zwierząt hodowlanych
1
2
3
4
5
6
7
8
previous arrow
next arrow

Młynki do mielenia zboża na paszę

W tym dziale znajdziesz młynki do mielenia zboża na paszę, które ułatwiają pracę w każdym gospodarstwie rolnym, umożliwiając samodzielne przygotowywanie paszy dla zwierząt hodowlanych takich jak: konie, dróg, trzoda chlewna, gołębie, bażanty czy nawet gryzonie. Jest to szczególnie istotne w dzisiejszych czasach, gdy do wszystkich gotowych produktów dodawane są konserwanty, sztuczne barwniki czy wzmacniacze smaku. Dzięki młynkowi do zboża będziesz mógł wyprodukować zdrową, pozbawioną niebezpiecznych dodatków paszę dla swoich zwierząt, którą następnie umieścisz w karmidle dla koni lub paśniku dla kur.

Młynki do mielenia zboża na paszę pozwalają szybko wyprodukować mieszankę zbożową, dzięki której Twoje zwierzęta będą zdrowe, a Ty zaoszczędzisz pieniądze i czas. Oferowane przez nas młynki nadają się do mielenia różnego rodzaju zboża. Z ich pomocą można więc rozdrabniać np.: kukurydzę, pszenicę, jęczmień, owies, groch, fasolę czy nawet bób. Można je wykorzystywać także do rozdrabniania ususzonej wcześniej słomy.

Z jakich elementów składa się młynek do zboża?

Młynki do zboża mają prostą konstrukcję, a ich obsługa nie sprawia żadnych problemów. Są lekkie i niewielkie, co ułatwia przenoszenie ich z miejsca na miejsce. Najważniejszą częścią młynków są sita z otworami o różnej średnicy. W naszym sklepie możesz kupić młynki z wymiennymi sitami, które umożliwiają przygotowanie zarówno paszy dla zwierząt, jak i mąki. Dodając do mielonego ziarna wybrane preparaty witaminowe, możesz uzyskać doskonałą mieszankę witaminowo-paszową.